تلفن شرکت : 02166780128

شنبه تا پنج شنبه

آدرس : تهران کیلومتر 4 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح

مرکز تجارت استیل ایران

دیجی استیلا

افزایش عمر اتصالات استیل

اتصالات استیل

یکی از عوامل بسیار مهم و کلیدی در افزایش عمر اتصالات استیل، مراقبت و نگهداری از این اتصالات است.مثلا شما نباید اتصالات استیل را در مجاورت دیگر فلزات و در تماس با آنها قرار دهید زیرا در بیشتر مواقع این کار باعث خوردگی گالوانیک در آن ها می شود.

از طرفی وقتی شما این اتصالات را به هم و البته به لوله های مختلف وصل می کنید باعث افزایش یا کاهش طول عمر این محصولات می شود.شما باید قبل از نصب آن استانداردهای نصب را براساس دفترچه راهنما یا توضیحات محصولی که به شما ارائه می شود مطالعه کنید.

پنج عامل اصلی که در طول عمر اتصالات لوله استیل یا فولاد ضد زنگ موثر هستند عبارتند از:

*فشار کاری داخل لوله

*دمای محیط و ماهیت و دمای سیال درون لوله

*قطر بیرونی لوله و ضخامت دیواره آن

*روش اتصال لوله و اتصالات

*روش لوله گذاری و عایق سازی

فشار و دمای محیط از عوامل مهم افزایش عمر اتصالات استیل است.پس شما باید دقت و توجه کافی به بهینه سازی فشار کاری وارد شده بر دیواره های اتصالات داشته باشید.همچنین دمای محیط و سیال می تواند به طور مستقیم باعث افزایش یا کاهش طول عمر اتصالات استنلس استیل شما شود.

قطر بیرونی اتصالات از عواملی دیگر است.هر چه این قطر کمتر باشد انتظار مقاومت بیشتری می رود.از طرفی ضخامت دیواره این اتصالات می تواند ضمن مقاومت در برابر خوردگی باعث استحکام بیشتر و تحمل فشار کاری بالاتر شود.یک راهکار بسیار خوب برای افزایش عمر اتصالات استیل این است که سعی کنید اتصالات را به صورت مرتب تمیز کرده و آن ها را روغن کاری کنید.این کار باعث می شود تا خوردگی در آن ها اتفاق نیفتاده و در نتیجه طول عمر این محصولات نیز افزایش پیدا کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تلفن شرکت : 2233223 – 021
ساعت کاری : شنبه تا پنج شنبه ( 8 – 20 )
آدرس شرکت ما
تهران – خیابان ولیعصر
کوچه در گروه طراحی سایت جهانی
×