تلفن شرکت : 02166780128

شنبه تا پنج شنبه

آدرس : تهران کیلومتر 4 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح

مرکز تجارت استیل ایران

دیجی استیلا

بازار جهانی فولاد ضد زنگ

بازار جهانی فولاد ضد زنگ

بازار جهانی فولاد ضد زنگ

بازارهای جهانی همیشه دستخوش عوامل گوناگونی است که باعث می شود پیش بینی آن ها بدون خطا نباشد. فولاد ضد زنگ و محصولات آستنیتی نیز از مهم ترین محصولات بازار استیل هستند. در این مقاله قصد داریم بازار جهانی فولاد ضد زنگ را بررسی کنیم و به عوامل تاثیر گذار بر روی آن بپردازیم.

تحلیل بازار جهانی فولاد

باتوجه به گسترش صنایع گوناگون در دهه های اخیر، میزان تقاضا نیز برای محصولات استیلی افزایش یافته است. کارشناسان بر این باورند این روند رو به رشد در سال های آتی نیز ادامه خواهد یافت. بر اساس گزارش های موجود، کشور اندونزی در سال عای آینده به یکی از اصلی ترین کشورهای تولید کننده فولاد تبدیل خواهد شد.

همچنین کشور چین با تولید سالانه 30 میلیون تن فولاد ضد زنگ، رتبه اول تولیدکننده فولاد ضد زنگ را در جهان داراست اما علاوه بر آن، کشور هند نیز در تلاش است تا با توسعه زیرساخت های موجود، صنعت فولاد را بیشتر از گذشته توسعه دهد.

تاثیر ویروس کرونا بر بازار جهانی فولاد ضد زنگ

ویروس کووید 19 باعث تاثیر منفی اما کوتاه مدت بر بازار جهانی فولاد داشته است. به عنوان مثال کاهش فعالیت های ساختمانی یا تعطیلی کارخانه ها موجب افت تولید فولاد ضد زنگ شد. بازار جهانی استیل در سال 2020 نسبت به سال 2019 افت 1.4 درصدی داشته است.

تحلیل منطقه ای

بر اساس آمار موجود آمریکای شمالی و اروپا همواره بر بازار جهانی استیل تسلط دارند و پیش بینی می شود رشد و گسترش بخش صنعتی و ساخت و ساز در آن ها بیشتر شود.

کلام پایانی

به طور کلی باتوجه به داده های موجود، بازار جهانی فولاد ضد زنگ روند رو به رشدی در آینده خواهد داشت. پیش بینی می شود تا سال 2029 چین بتواند قدرتمندترین تولید کننده فولاد در جهان باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فولاد و استیل می توانید با کارشناسان دیجی استیلا در تماس باشید.

 

 

ی و ساخت و ساز در آن ها بیشتر شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تلفن شرکت : 2233223 – 021
ساعت کاری : شنبه تا پنج شنبه ( 8 – 20 )
آدرس شرکت ما
تهران – خیابان ولیعصر
کوچه در گروه طراحی سایت جهانی
×