تلفن شرکت : 02166780128

شنبه تا پنج شنبه

آدرس : تهران کیلومتر 4 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح

مرکز تجارت استیل ایران

دیجی استیلا

تمیز کردن جوشکاری استنلس استیل

تمیز کردن جوشکاری استنلس استیل

گاهی اوقات جوشکاری باعث به وجود آمدن رنگ های ناشی از حرارت دیدن استیل در اطراف محل جوش می شود.همچنین ذرات فلز مذاب بر سطح استیل آثار ناخوشایندی باقی می گذارند.برای تمیز کردن جوشکاری استنلس استیل و بازیابی ویژگی های آن باید به دنبال راهی باشید که بیشترین بازدهی را داشته باشد.مقرون به صرفه باشد و در کوتاه ترین زمان به نتیجه دلخواه برسد.

ما در این مقاله شما را برای دستیابی به بهترین روش راهنمایی میکنیم.پس با ما همراه باشید.

فرایند پاک سازی جوش فولاد ضدزنگ یک فرآیند الکتروشیمیایی برای حذف آسان رنگ های حرارتی از طریق استفاده از گرمای تولید شده توسط جریان الکتریکی به همراه مایع تمیزکننده مخصوص است.

از انواع روش ها برای تمیز کردن جوشکاری استنلس استیل و بازیابی ویژگی های آن می توانیم به تمیز کردن جوشکاری به روش مکانیکی و شیمیایی و الکتروشیمیایی اشاره کنیم.روی فولاد ضدزنگ لایه های اکسید کروم وجود دارند که بعد از جوشکاری از بین می روند.این لایه ها از فلز در برابر خوردگی محافظت می کنند.

فرایند جوشکاری باعث جایگزین شدن اکسید آهن با لایه های اکسید کروم می شود.با کمک دستگاه الکترو پولیش و… می توانیم نسبت به از بین بردن اکسید آهن اقدام کنیم.

در این فرایند الکتریسیته گرما و مواد شیمیایی در کنار یکدیگر باعث می شوند واکنشی انجام شود.دستگاه های الکترو پولیش برای تمیز کردن جوشکاری استنلس استیل و بازیابی ویژگی های آن دارای یک ژنراتور است که می تواند جریان الکتریکی با شدت مختلفی در اختیار بگذارد.

کار با این دستگاه هم به صورت دستی و هم به صورت خودکار امکان پذیر است.کارگاه های تولیدی و صنایع مختلفی از جمله صنایع نفت و گاز شیمیایی و معدن تصفیه آب، انرژی، ساخت و ساز و صنایع غذایی و آشامیدنی می توانند از این دستگاه استفاده کنند.کارگاه های خدمات استیل در زمینه انجام خدمات برش جوش و پرداخت استیل آماده خدمت رسانی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تلفن شرکت : 2233223 – 021
ساعت کاری : شنبه تا پنج شنبه ( 8 – 20 )
آدرس شرکت ما
تهران – خیابان ولیعصر
کوچه در گروه طراحی سایت جهانی
×