تلفن شرکت : 02166780128

شنبه تا پنج شنبه

آدرس : تهران کیلومتر 4 جاده قدیم کرج بزرگراه فتح

مرکز تجارت استیل ایران

دیجی استیلا

نحوه مراقبت فولاد ضد زنگ

لوله استیل

با توجه به اینکه فولاد ضد زنگ از مقاومت بالایی برخوردار است، از آن استفاده های فراوانی می شود. از پرکاربرد ترین استفاده های آن میتوان به لوازم و وسایل آشپزخانه اشاره کنیم. این وسایل به دلیل مقاومت بالا در برابر خوردگی توانسته محبوبیت فراوانی به دست آورد اما نکته قابل توجه این است که چگونه از این وسایل نگهداری کنیم تا آسیب کمتری ببیند؟ در این مقاله قصد داریم نحوه مراقبت فولاد ضد زنگ را بررسی کنیم. پس تا انتها همراه ما باشید.

ساده ترین روش برای تمیز کردن فولاد ضد زنگ استفاده از یک شوینده ملایم، مقداری آب گرم و تکه ای اسفنج است اما باید دقت داشته باشید که در همین روش ساده نکاتی وجود دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

استفاده از یک اسفنج نرم

اسفنج نرم یا پارچه های میکرو فایبر برای تمیز کردن فولاد ضد زنگ مناسب است زیرا اگر از سیم های ظرفشویی ساینده و فلزی استفاده کنید ممکن است باعث آسیب به استیل و لایه محافظتی اکسید کروم روی آن شوید.

استفاده از شوینده های قلیایی

اگر فکر میکنید شوینده های ملایم به تنهایی برای تمیز کردن فولاد ضد زنگ کافی نیست می توانید از شوینده های قلیایی مخصوص استفاده کنید. به طور کلی هرچه ماده پاک کننده غلظت بالایی داشته باشد باید در زمان کوتاه تری اقدام به پاک کردن فولاد ضد زنگ کنید. امروزه نحوه مراقبت فولاد ضد زنگ با توجه به کاربردهای روزافزون آن از موضوعات مهمی بشمار می رود. ما در این مقاله سعی کردیم به بیان مختصر و شفاف درباره مراقبت و تمیز کردن استیل بپردازیم. مجموعه دیجی استیلا همیشه آماده شنیدن سوالات احتمالی شما در این باره است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با ما
تلفن شرکت : 2233223 – 021
ساعت کاری : شنبه تا پنج شنبه ( 8 – 20 )
آدرس شرکت ما
تهران – خیابان ولیعصر
کوچه در گروه طراحی سایت جهانی
×